O mnie

Aleksandra

Astrologia oraz karty Tarota są moja pasją od 1996 roku. Uwielbiam rozmawiać z ludźmi, motywować ich aby żyli pełnią swoich możliwości oraz pomagać im zrozumieć energie stojące za każdym znaczącym wydarzeniem aby mogli zawsze powracać na swoją naturalną ścieżkę życia w trudnych czasach. Uwielbiam wnosić radość i inspirację w życie innych ludzi przy pomocy kart Tarota i astrologii. Chcę pracować nad tym aby świat stał się lepszym miejscem!

 

Jestem samoukiem i entuzjastą, uczyłam się symboliki kart Tarota oraz astrologii podróżując i poprzez częste kontakty z ekspertami w tych dziedzinach, jak i bezustannie praktykując. Choć posiadam niezbędne kwalifikacje Tarocisty i Mistrza Reiki, wierzę że to życie samo w sobie jest najlepszym nauczycielem: pozostawanie w kontakcie z własnymi uczuciami, napotykanie na swojej drodze różnych ludzi, przysłuchiwanie się własnej intuicji, szerzenie miłości, współczucia, zrozumienia i radości.

 

Podczas odnajdywania własnej ścieżki duchowej, uzyskałam stopień magistra w dziedzinie ekonomii (Ekonomiczno-Polityczne Stosunki Międzynarodowe) w Polsce, skąd pochodzę oraz realizowałam się zawodowo w dziedzinie Human Resources (Zasoby Ludzkie) w Wielkiej Brytanii od momentu osiedlenia się tutaj w 2006 roku.

 

Obecnie pracuję nad moja pierwszą książką "Planets on Earth" oraz prowadzę własną działalność zorientowaną na Tarota i astrologię (szczegóły w zakładce "Oferta"). Idea prawa przyciągania oraz książka “The Artist’s Way” autorstwa Julii Cameron stanowią trzon inspiracji w moim życiu. Pomogły mi przetrwać trudne czasy, dały nadzieję i ogromną siłę do ścigania własnych marzeń ale przede wszystkim dzięki nim odnalazłam swoje prawdziwe powołanie życiowe, co w rezultacie uczyniło ze mnie lepszą i szczęśliwszą osobę :)

 

My projektujemy własne życie w ogromnym stopniu. Sposób, w jaki widzimy siebie, świat i w co wierzymy staje się naszą rzeczywistością. Dlatego nie zapominajmy o pozytywnym myśleniu! Każda energia, którą wysyłamy w świat, wróci do nas.