Merkury w retrogradacji (video)

Trzy razy w roku przez mniej więcej trzy tygodnie dla wielu ludzi na kazdym kroku działa prawo Murphy'ego :) Okres Merkurego w retrogradacji jednak nie musi tak wyglądać. Polecam video z krótkim objaśnieniem na czym to zjawisko polega i jak je wykorzystać w konstruktywny sposób.

Read more: Merkury w retrogradacji (video)

Mity dotyczące kart Tarota i astrologii (video)

  

seks-zodiakCzy karty Tarota są wyrocznią, niezmiennym fatum i narzucają nam pewną wersję przyszłości? Czy astrologia jest w stanie określić dokładny bieg wydarzeń w danej sferze naszego życia?

Read more: Mity dotyczące kart Tarota i astrologii (video)

"Planets on Earth- The Sun" fragmenty książki / excerpts from the book

 

Alisha woke up in the hospital bed. She could not move any part of her body and images kept running through her head- her and Mick laughing in the car, it was raining, the slippery surface of the road, the sun has just set, headlights of other cars passing them by, one car with lights that were too bright…

Read more: "Planets on Earth- The Sun" fragmenty książki / excerpts from the book

Symbolika znaków zodiaku i domów horoskopu I

 

Spójrzmy na astrogram poniżej (posługuję się dla ułatwienia cały czas astrogramem tej samej osoby, zwanej "Mary"). Proszę kliknąć na obrazek, a otworzy się większy w osobnym oknie.

Całe kółko jest podzielone jak tort na 12 części, które tworzą 12 domów horoskopu, począwszy od Ascendentu (pozioma linia po lewej stronie), kierując się w stronę przeciwną do ruchu wskazówek zegara.

Read more: Symbolika znaków zodiaku i domów horoskopu I

Symbolika znaków zodiaku i domów horoskopu II

Poniżej znajdą Państwo kontynuację wątku rozpoczętego w poprzednim artykule o symbolice znaków zodiaku oraz poszczególnych domów horoskopu. Przedstawię sześć pierwszych znaków oraz dla zróżnicowania tematyki, sześć pierwszych domów, a ciąg dalszy nastąpi wkrótce :)

Read more: Symbolika znaków zodiaku i domów horoskopu II

Symbolika znaków zodiaku i domów horoskopu III

Witam i zapraszam do dalszego ciągu opowieści o energii dwunastu znaków zodiaku w czystej postaci oraz domów horoskopu :) Pierwsze sześć powyższych zostało opisane w poprzednim artykule, ten jest naturalną jego kontynuacją. Proszę pamiętać, że żaden człowiek nie reprezentuje sobą czystej postaci danego znaku zodiaku.

Read more: Symbolika znaków zodiaku i domów horoskopu III

Wielkie Arkana Tarota- droga duchowego rozwoju człowieka

Karty Tarota składają się między innymi z 22 Wielkich Arkan, które to obrazują życie duchowe i psychiczne człowieka. Poznanie i zrozumienie przesłania Wielkich Arkan pokazuje nam drogę duchowego rozwoju i gwarantuje uzyskanie poczucia prawdziwego wewnętrznego szczęścia bez względu na zewnętrzne okoliczności.

Read more: Wielkie Arkana Tarota- droga duchowego rozwoju człowieka